Řešíš něco, s čím si klasická medicína neví rady? Máš dlouhodobé chronické problémy, ať už dospěly do fáze, že jsou diagnostikované jako nemoci, nebo problémy emočního rázu (deprese, stavy úzkosti)… jsi závislý na alkoholu, cigaretách, či jiných drogách a chceš s tím už přestat?

Chceš být zdravý, šťastný, úspěšný?

Na každou bolest, nemoc, „problém“, existuje řešení, bylinky, vhodné metody, jak si ulevit, jak se z toho dostat… Mohu nezávazně poradit, doporučit vhodný postup, podle toho, co jsem se naučil během své několikaleté praxe jako lektor, alternativní terapeut, přírodní léčitel, šaman… Všemu „tomuto“ se věnuji od roku 2014, kdy jsem založil Ladírnu, postupně se konstruktivní a cílená pomoc lidem prostřednictvím alternativních metod stala hlavní náplní mého života, „živím“ se tím na plný úvazek. Je to velká zodpovědnost, být poradcem, léčitelem, terapeutem… musím být především sám v dokonalé rovnováze, cítit se zdravý, v pořádku a v pohodě, abych mohl „něco“ poslat dál…

Naše spoluobohacování (tedy mé a Tvé Bytosti, pokud se mi ozveš nebo přijdeš na nějakou společnou akci) bude naprosto unikátní a jedinečné, šité na míru Tebe a Tvým potřebám…

Můžeme a nemusíme, použít, podle toho, jak se Ty cítíš, jaké máš téma, jak jsi jim nakloněn, tzv. „Master Plants“, tedy „Učitelské Rostliny“ jako:

Smyslem veškeré terapeutické a průvodcovské péče vždy je, aby byl co nejefektivněji nastolen stav rovnováhy, zdraví a harmonie, a aby se tento stav co nejvíce rozšířil ideálně do všech oblastí života.

Jak na to?

Ozvi se mi, pokud máš zájem o individuální konzultaci / terapii / léčení / setkání / ceremonii / rituál s rostlinami…

Kromě toho provádím také s klienty holistické terapie bez rostlin.