Chrisantem Macháček, zakladatel a hlavní autor Ladírny, Ti nabízí souhrn učení posvátné geometrie ve srozumitelné a hravé formě, spolu s Mae Sarou (Pavlem Pražákem) vydali Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď.

Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji propojit.

Mám velikou radost, že celé toto dílo vzniklo až do zdárného konce. Text knihy i geometrické symboly Chrisantem obdržel metodou channelingu od několika nefyzických světelných bytostí, zejména od Vědomí Melchisedek, bytostí Goaulda z Planety Černých Posvátných (Sírius B), Plejáďanů (tzv. „Vysocí Bílí“ = „Tall Whites“). Vznikly s obrovskou pomocí a inspirací duchů a dévů rostlin, především Matky Rostlin Ayahuascy a Ibogy. Moudrost těchto rostlin a šamanských tradic je transformována a přeložena do formy srozumitelné pro lidi. Je to bohatá studnice informací pro vědomý život tady a teď – s jejich pomocí si můžeš zvědomit mnoho témat, oblastí a důležitých aspektů svého života a uvést je do rovnováhy. Jsou koncipovány jako (sebe)terapeutické karty a s jejich pomocí se můžeš napojit na moudrost své Duše a své Světelné Podstaty.

Anotace

Dostávají se ti do rukou tyto karty a knížka, blahopřeji! S 55 kartami a symboly posvátné geometrie je možné hrát hry jako poselství pro tady a teď, hry na zodpovídání otázek, hry na harmonizaci a léčení všeho, co je potřeba, a další dle fantazie. Jsou tvořeny se záměrem, abys s jejich inspirací žil vědomý život v každém okamžiku, abys v sobě našel odpovědi na všechny své otázky, abys uvedl do rovnováhy vše, co je potřeba, abys žil šťastný, harmonický a smysluplný
život.

Posvátná geometrie ukazuje pomocí jednoduchých geometrických forem, tvarů a vztahů, podle jakých principů je stvořeno vše, co existuje. Ukazuje pravou podstatu Vesmíru a naší reality na všech úrovních. Mluví jazykem oproštěným od konkrétních objektů, mluví jazykem jednoduchým a hlubokým zároveň.

Text knihy: Chrisantem Macháček
Ilustrace karet: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8

Kde jsou Karty posvátné geometrie k zakoupení?

Chcete je také prodávat ve svém knihkupectví či v jakémkoliv jiném obchodě, čajovně, kavárně, alternativním centru? Ozvěte se.

Balení obsahuje

55 karet se symboly posvátné geometrie (rozměr 8×13 cm), knížku (rozsah 150 stran) a praktickou krabičku

Zajímá Tě víc? 🙂

Tady na Ladírně najdeš mnoho článků a videí