V rámci mnoha svých aktivit také nabízím programátorské a IT služby, tvorbu webových stránek a e-shopů. Používám téměř vždy redakční systém WordPress s pluginy, které můžu případně naprogramovat na míru dle potřeb daného projektu…

Aktivní aktuální reference

V programování mám praxi od roku 2007, podílel jsem se na desítkách různých projektů… Vystudoval jsem také Bc. obor Aplikovaná informatika na PřF UP v Olomouci… Z aktivních projektů, které dlouhodobě rozvíjím, vybírám:

Před nějakou dobou jsem vytvořil pro server VímVíc.cz online kurz tvorby webu na WordPressu Vlastní web na WordPressu pro začátečníky. Můžeš si na odkazu zde prohlédnout lekci zdarma.

Slevový kupón na hosting Wedos

V rámci kurzu nabízím také slevový kupón 50 % na první rok hostingu u firmy Wedos, zadáš ho v objednávce:

WN450AZ2E9

Poptáváš tvorbu webu nebo e-shopu?

Poptáváte vytvořený webových stránek nebo e-shopu, nebo potřebujete upravit stávající stránky jakkoliv složitou programátorskou práci?

Kontaktuj mě.

Čas od času přijímám nové IT zakázky dle svých časových možností a vytíženosti na jiných projektech. Nezávazně stanovím rozpočet a termíny. Má IT hodinová sazbase pohybuje v rozmezí 400 Kč-600 Kč / hodinu dle složitosti a komplexnosti… Kromě toho můžu působit jako externí projektový manažer nebo externí PHP senior programátor u vašich komplexnějších projektů, odměna dle domluvy buď hodinově nebo úkolově…